..::Sun-Rise::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

SRO Loader [No DC!-Multi Client]

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1SRO Loader [No DC!-Multi Client] Empty SRO Loader [No DC!-Multi Client] Çarş. Eyl. 24, 2008 7:30 pm

-SunRise-

-SunRise-
Mareşal
Mareşal

Özellikleri:
1. No dc yi açıklayayım. Girmekte çok büyük rol oynuyor. Şimdi programı açtık ve no dc işaretliyken açtık. Oyuna girdik id ve pw yazdık. İmage kod yazdık. Traffic yazısı geldi. İşte bu program burda işe yarıyor. Normalde dc verirken bu program sayesinde silkroad dc vermiyor. Bir süre sonra (4-5 sn) bildiğiniz gibi traffic yazan yazı gider.İşte,gittiğinde tekrar connect'e basıyoruz ve image kod geliyor.Normalde dc yeriz ama program sayesinde yemiyoruz öle öle zamandan kazanarak deniyoruz. Ama size bir tavsiye veriyim. Oyuna girince bu programı kapatın. Özellikler devam ediyor (zoomhack vb.) fakat dc olduğunuzda dc yazısı gelmiyor. Öylece kalıyor.

2. Zoomhack i anlatıyım. Yine zoomhack'i işaretliyoruz işte starta basıp oyuna giriyoruz. Bir şekilde girdik diyelim hesabımıza. Oyundayız. işte zoomhack ile istediğiniz kadar göklere çıkıyorsunuz. Bulutların içine falan giriyorsunuz .(hani mouse ın ortasındaki tuşla oyuncudan uzaklaşırız ve yakınlaştırırız ya. İşte bu programla istediğimiz kadar çıkabiliyoruz )

3. Burda da küfür filtresini açıklamak istiyorum. Bildiğiniz gibi oyunda şimdi burda yazmak istemiyorum onu yazınca falan kırmızı bir yazı geliyor. Bu programla onu da yazabiliyoruz yani

4. Anlaşıldığı gibi multiclient birkaçtane silkroad açabiliyoruz.

Şimdi anlamayanlar için kısa bir açıklama daha yapacağım. İstediğimiz özellikleri işaretleyerek starta basıoruz. ama ilk programı açtığımızda programı seçiyoruz falan orası zaten kolay sonra oyuna girmeyi denersiniz. Girince istediğiniz özellikleri zaten kullanırsınız. Eh sizede eğlenmek düşer

Umarım anlatabilmişimdir ve işinize yaramıştır.Bu konunun sabitlenmesini rica ediyorum adminlerimden . Hiç bir virüs tehlikesi yoktur. Şahsen kendim kullanıyorum.

http://rapidshare.com/files/74932580/SRO...r.rar.html

Kullanımı
bunu açtıktan sonra
sana sro_cliend'i ister onu bulacan
otomatikmen program çalışıyor
oradan No-Dc yi işaretler isen Trafik verdigi zaman biraz beklersin
sonra connet'e tıkladıgında
giriş kodu tekrar çıkar
Multi-cliend' e tıkladıgın zaman
1 den fazla silkroad aça bilirsin Smile
orada zoom ve kufur filitresi var tıla bi sorum olmaz
F0uck you yazdıgın zaman
kırmızı yazı çıkmaz
üzerindekileri çıkardıgında üzerinde hiç bişi kalmaz
bu kadar...................

ALINTIDIR....

https://sunrise.yetkin-forum.com

2SRO Loader [No DC!-Multi Client] Empty Geri: SRO Loader [No DC!-Multi Client] Cuma Eyl. 26, 2008 12:46 pm

Vurqu123

Vurqu123
Mareşal
Mareşal

Saolasn Ellerine Saqlık
Wink

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]